Morenqaviz Morenqaviz Matematyka Rozwiązane Rozwiąż zadanie za pomocą równania SZKLANKA SOKU I PORCJA NALEŚNIKÓW KOSZTUJĄ RAZEM 16 ZŁOTYCH, PRZY CZYM NALEŚNIKI SĄ O 4 ZŁ. DROŻSZE OD SOKU. ILE KOSZTUJE SZKLANKA SOKU? DAJE 10 PUNKTÓW!!!