Miami8462viz Miami8462viz Matematyka Rozwiązane Gruszki są 3 razy droższe od jabłek. Ile kosztuje jeden kilogram jabłek, jeżeli za 4kg jabłek i 3,5 kg gruszek zapłacono 17,40zł?