Anonimviz Anonimviz Matematyka Rozwiązane w pewnym sklepie 1 kg mandarynek kosztował w zł,a 1kg gruszek także kosztował w zł.dane są 2 wyrażenia.1.d+e•w2.d•w+e•wktóre z nich informuje ile należy zapłacić za d kg mandarynek i w kg gruszek.pilne daje naj!!!