SU. 2) 2
7. Rodzice Ani i Wojtka kupili namiot za 698 zł, dwa materace po 73 zł, jeden materac za 109 zł
i cztery śpiwory po 63 zł. Ile zapłacili za te zakupy?




8. W sklepie Grafit jeden ołówek kosztuje 95 groszy, a zestaw składający się z pięciu takich
ołówków - 4 zł. Pani Ala ma kupić 22 ołówki. Ile zapłaci, jeśli skorzysta z najtańszej opcji?
O ile więcej kosztowałyby ołówki, gdyby kupiła je na sztuki?
Proszę O SZYBKĄ ODPOWIWDZ!​


Odpowiedź :

Odpowiedź:

sorry niemoge narazie czekaj chwoel