Odpowiedź :
a) 0,3 * 28,50 = 8,55
Od Za o,3 kg tego sera trzeba zapłacić 8,55 zł.
b) 35 dag =0,35 kg
o,35 * 21,40 = 7,49
Odp.za 35 dag tych cukierków trzeba zapłacić 7,49 zł.
Od Za o,3 kg tego sera trzeba zapłacić 8,55 zł.
b) 35 dag =0,35 kg
o,35 * 21,40 = 7,49
Odp.za 35 dag tych cukierków trzeba zapłacić 7,49 zł.