Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów








Każdą z podanych wielkości wyraz za pomocą innej jednostki masy


Ile Kosztuje 1 Kg Każdego Z Wymienionych Towarów Każdą Z Podanych Wielkości Wyraz Za Pomocą Innej Jednostki Masy class=

Odpowiedź :