Kubablasinskis2692viz Kubablasinskis2692viz Matematyka Rozwiązane Tona aluminium kosztuje około 10000 zł pusta aluminiowa puszka waży 16 g ile kosztuje aluminium zużyte na wyprodukowanie jednej puszki.