Naszybko277viz Naszybko277viz Matematyka Rozwiązane Jogurty pakowane są po 4 sztuki i po 6 sztuk. Cena pojedynczego jogurtu w obu zestawach Jest taka sama. Za mniejszy zestaw trzeba zapłacić 4,80 zł. Ile trzeba zapłacić za większy zestaw ? DAJE NAJ I DUZO PKT