Ile kosztuje każdy z wymienionych towarów?
stal:3600zł za 1t
.........zł za 1 kg
Jagody 3 zł za 100g
.........zł za 1kg
szynka 8,50zł za 25 dag
.........zł za 1kg
cukier waniliowy 2,25 zł za 10g
........ zł za 1 kg
masło 6,30zł za 200g
........zł za 1 kg
podlęwica 5,40zł za 10dag
........zł za 1kg
cement ,600zł za 1t
........zł za 1kg
kawa 0,86zł za 10g
........zł za 1kg


Ile Kosztuje Każdy Z Wymienionych Towarówstal3600zł Za 1tzł Za 1 KgJagody 3 Zł Za 100gzł Za 1kgszynka 850zł Za 25 Dagzł Za 1kgcukier Waniliowy 225 Zł Za 10g Zł class=