Lena44598234viz Lena44598234viz Matematyka Rozwiązane uzasadnij odpowied 3. Za 6 gum do żucia i 4 czekolady zapłacono 36 zł. By kupić 6 takich gum i 7 takich czekol trzeba wydać 54 zł. Ile kosztuje jedna guma do żucia, a ile - jedna czekolada?