Strybuszek7166viz Strybuszek7166viz Matematyka Rozwiązane Jacek kupił 25bułek i zapłacił 20,10zł. Bułka z dyniąkosztowała 0,9zł, a bułka kajzerka0,30zł. Ile bułek każdego rodzaju kupił Jacek?.