Odpowiedź :
Odpowiedź:
15,61 zł : 7 = 2,23 zł ----- tyle kosztował jeden zeszyt
13 * 2,23 zł = 28,99 zł
Odp Za 13 zeszytów Zosia zapłaci 28,99 zł
Odpowiedź:
₁₅,₆₁÷₇⇒₂,₂₃
₁₃ ₓ ₂,₂₃ ⇒₂₈,₉₉
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
15,61 zł : 7 = 2,23 zł ----- tyle kosztował jeden zeszyt
13 * 2,23 zł = 28,99 zł
Odp Za 13 zeszytów Zosia zapłaci 28,99 zł
Odpowiedź:
₁₅,₆₁÷₇⇒₂,₂₃
₁₃ ₓ ₂,₂₃ ⇒₂₈,₉₉
Szczegółowe wyjaśnienie: