Nieumiemmatmyxd74viz Nieumiemmatmyxd74viz Matematyka Rozwiązane pani Hela porównywała ceny kapsułek do prania opakowanie zawierające 60 kapsułek kosztowało 58 zł a opakowanie 33 sztuk- 30 zł w którym opakowaniu kapsułki są tańsze? zapisz obliczenia