4 Tata kupił 10 batonów. Mama kupiła 6 takich samych batonów. Tata zapłacił za batony o 8 zł więcej niż mama Ile kosztował jeden baton? Rozwiąż zadanie w zeszycie. Rozwiązywanie zadań tekstowych. Porównywanie liczb w zakresie 100/P cz. 2 s. 52 KULICHYCE​