Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
800 g=800/1000 kg=0,8 kg
1 kg - 22,50 zł
0,8 kg - x zł
x=0,8×22,50
x=18 zł ----koszt zakupów
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
800 g=800/1000 kg=0,8 kg
1 kg - 22,50 zł
0,8 kg - x zł
x=0,8×22,50
x=18 zł ----koszt zakupów