Cześć! Czy mógłby ktoś mi pomóc z tymi dwoma zadaniami? Mam je na jutro
Będę wdzięczna!!


Cześć Czy Mógłby Ktoś Mi Pomóc Z Tymi Dwoma Zadaniami Mam Je Na Jutro Będę Wdzięczna class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

54)

0,28 kg kosztuje 0,28*12,25=3,43 zł

55]

dwa i pół m kosztuje 2,5*2,60=6,50zł

Szczegółowe wyjaśnienie:

Odpowiedź:

zad.1

1kg → 12,25zł

0,28kg → ?

12,25zł·0,28 = 3,43zł

zad.2

1m → 2,6zł

2,5m → ?

2,6zł·2,5 = 6,5zł