Odpowiedź :
Odpowiedź:
54)
0,28 kg kosztuje 0,28*12,25=3,43 zł
55]
dwa i pół m kosztuje 2,5*2,60=6,50zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
zad.1
1kg → 12,25zł
0,28kg → ?
12,25zł·0,28 = 3,43zł
zad.2
1m → 2,6zł
2,5m → ?
2,6zł·2,5 = 6,5zł
Odpowiedź:
54)
0,28 kg kosztuje 0,28*12,25=3,43 zł
55]
dwa i pół m kosztuje 2,5*2,60=6,50zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
zad.1
1kg → 12,25zł
0,28kg → ?
12,25zł·0,28 = 3,43zł
zad.2
1m → 2,6zł
2,5m → ?
2,6zł·2,5 = 6,5zł