Działka ma wymiary 27m na 33m. Pan Jan chce ją obsiać trawą. Ile zapłaci za nasiona trawy, jeśli jedno opakowanie
kosztuje 82,90 zł i wystarcza na obsianie 1 ara. Zapisz obliczenia.
DAJE NAJJJ
Proszę na TERAZ