Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
35.00 -
14.14
18.15
_____
02.71
Lody kosztowały 2.71
to łatwe, wytulmacze ci❤️:
35zł-14zł 45gr=20zł 55gr a jeśli to odejmiesz 20zł 55gr od 18zł i 15 gr to wyjdzie ci 2zł i 40 gr! i tyle właśnie kosztują lody (: odpowiedź: Lody kosztują 2zł i 40gr .
mam nadzieję że pomogłam <33