Twaróg na wagę kosztuje 27,50 zł za kilogram ile kilogramów tego twarogu kupimy za 11 zł​ (ZALEŻY MI NA WYJAŚNIENIACH) chciałbym umieć rozwiązać to zadanie sam ale nie potrafię, więc proszę żeby przy rozwiązaniu napisał ktoś dlaczego stało się tak a nie inaczej itp. Z góry dzk