Pani Krystyna kupita 1 kg orzechów nerkowca w cenie 36 zł za 1 kg.2 kg orecho wioskich w cenie 21 zł za 1 kg i 3 kg orzechów laskowych w cenie 26 zł zaig Jaka byla cena jednego kilograma mieszanki wykonanej z zakupionych orzec wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych. B. 28 C. 27 l D. 26​