Czy dobrze zrobiłam zadanie 3?
![Czy Dobrze Zrobiłam Zadanie 3 class=](https://pl-static.z-dn.net/files/daa/d8aac89c17344af18434c25361cd8fdb.jpg)
28 : 4 = 7 - w jednej grządce rośnie tyle cebulek
7 - 2 = 5 - tyle pozostało po tym jak wydziobały ptaki
30 : 5 = 6 - na tyle części podzielił
6 - 2 = 4 - tyle pozostało do zasadzenia
27zł : 9 = 3zł - tyle kosztuje jedno opakowanie
3zł * 2 = 6zł - tyle kosztuje dwa opakowania
Masz błąd w trzecim, ale pozostałe dwa są dobrze.