Jurek kupił 55dag winogron po 11,40zl za kilogram i 0,35kg orzeszków ziemnych które kosztowały 2,80zl za 100g. Z banknotu 20zl otrzymał resztę. Czy za tę resztę może kupić cztery batony po 1,24zl za sztukę? Proszę o szybką odpowiedź i obliczenia daje naj