Odpowiedź :
15 zł : 1,60 zł/szt = 9,375 szt
Odpowiedz: Można kupić 9 szt batoników.
Odpowiedz: Można kupić 9 szt batoników.
Odpowiedź:
odp brzmi 9 teraz tobie wytłumaczę 10 batonów kosztuje ile? 1.60zl *10 =16 zl wiedz 9 i wychodzi 14.40