Plis zadanie 7 na teraz!!!!!!!!

Plis Zadanie 7 Na Teraz class=

Odpowiedź :

3,75kg :30 =0,125kg=125g
0,125kg* 8zl= 1zl
Jedna porcja wazy 125 grań i kosztuje 1 zł

3 3/4 *8= 30

30: 30= 1

1 porcja kosztowała 1zl

3 3/4= 3.750kg

3.750 :30= 0.125

jedna porcja waży 0.125 kg

Viz Inne Pytanie