Kubotlena97viz Kubotlena97viz Matematyka Rozwiązane 7. a) Kilogram bananów kosztuje 4,20 zł. Ile kosztuje 0,75 kg bananów? b) Pani Wiesia za 0,35 kg szynki zapłaciła 9,94 zł. Ile złotych kosztuje 1 kg szynki? PROSZE SZYBKO!