4. Kierownik stołówki szkolnej przeznaczył na zakup truskawek kwotę 150 zł. Oblicz, ile kilogramów owoców kupi, jeśli cena za kilogram będzie wynosiła: a) 15 zł, b) 20 zł, c) 25 zł.​