Odpowiedź :
Odpowiedź:
4,20:4=1,05 zł= cena 1 jogurtu
3*1,05=3,15 zł= cena 3 jogurtów
zapłaci w sumie : 4,20+3,15=7,35 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
3,15 :3
Szczegółowe wyjaśnienie:
musisz podzielic 4,20 na 4 a póżniej razy 3
Odpowiedź:
4,20:4=1,05 zł= cena 1 jogurtu
3*1,05=3,15 zł= cena 3 jogurtów
zapłaci w sumie : 4,20+3,15=7,35 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
3,15 :3
Szczegółowe wyjaśnienie:
musisz podzielic 4,20 na 4 a póżniej razy 3