Qwerteebeviz Qwerteebeviz Matematyka Rozwiązane !!!POTRZEBUJE NA TERAZ!!! Jeden metr kwadratowy pewnej wykładziny kosztuje 26 zł. Szerokość tej wykładziny wynosi 2,5 m. Czy 100 zł wystarczy na kupno 1,5 metra bieżącego tej wykładziny? (zapisz obliczenia)