1. 3/50 =
1/20 =
3 i 4/25 =
1 i 3/8 =
2. Maciek kupil 25 dag chalwy w cenie 31,20 zl za kilogram i 3 czekolady po 4,35 zl kazda. Ile zaplacil za te slodycze?


Odpowiedź :

Viz Inne Pytanie