Zuzannazuzixviz Zuzannazuzixviz Matematyka Rozwiązane Za 3 1/5 kg śliwek mama zapłaciła 16 zł. Ile kosztował i kg śliwek?? zad. 9 str. 47, matematyka, ćwiczeniówka, klasa 5 PLIS POMÓŻCIE