5 klasa
2 i 2/5 kg bananów mama zapłaciła 12 zł ile kosztował 1 kg bananów? pls nie kumam tego ​


5 Klasa2 I 25 Kg Bananów Mama Zapłaciła 12 Zł Ile Kosztował 1 Kg Bananów Pls Nie Kumam Tego class=