Zadanie 2 Ile kosztuje 3,5kg ziemniaków po 2,10 zł za kilogram. C) 6,35 zł D) 73.50 zł A) 6, 50 zł B) 7,35 zł E) inna odp. Jaka?​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Szczegółowe wyjaśnienie:

3,5*2,1=7,35 zł

odp. b