Qm7yksbj7wviz Qm7yksbj7wviz Matematyka Rozwiązane 1 kg jabłek kosztuje 3,25 zł natomiast 1 kg bananów 7, 75 zł. Ile zapłacimy razem za 2,5 kg jabłek i 3,5 kg bananów ? Proszę szybko potrzebuje odpowiedzi !!!