Ile kosztuje utrzymanie kota w miesiącach wakacyjnych (lipiec i sierpień), jeżeli dziennie zjada on 2 puszki karmy mokrej, 2,5 dag karmy suchej oraz wypija 100 ml mleka, a raz w miesiącu należy wymienić żwirek w kuwecie? Wykorzystaj dane z tabeli. Zapisz obliczenia. Artykuł Jednostka Cena karma sucha 32 zł karma mokra 1 puszka 2,80 zł mleko 1 litr 2,25 zł żwirek 1 opakowanie 15,50 zł 1 kg