zad: Całkowity koszt wycieczki w góry wyniusł 3556zł. Oblicz koszt wycieczki dla jednego uczestnika, jeśli grupa liczy 7 turystów plis pomocy szybko​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

3556zł/7=508 zł na jednego uczestnika

Szczegółowe wyjaśnienie:

Szczegółowe wyjaśnienie:

3556 : 7 = 508

Odp dla jednego uczestnika wycieczki koszt wyniósł 508 zl