Jacooob847viz Jacooob847viz Fizyka Rozwiązane Jaki będzie tygodniowy koszt użytkowania żarówki o mocy 40W jeżeli świeci się ona przez 4 godziny dziennie. 1kWh kosztuje 80 groszy. Zapisz obliczenia proszę szybko daje najjjj