właściciel sklepu papierniczego kupił w hurtowni 250 ołówków i zapłacił za nie 200zł ile
A) takich ołówków można kupić za 240zł?
B) ile w tej hurtowni będzie trzeba zapłacić za 240 ołówków ?

ktoś pomoże daje NAJ ​