Beannaviz
Beannaviz
Matematyka
Rozwiązane
skoro 1kg kosztuje 13,95 ile będzie kosztować 0,4kg?
Odpowiedź :
Sebab123123viz
Sebab123123viz
Odpowiedź:
0,4 kg będzie kosztowało 5,58
Answer Link
DawiS420viz
DawiS420viz
Odpowiedź:
13,95×0,4 = 5,58
Odp. 0,4kg będzie kosztować 5,58 zł
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 56+ )
Viz Inne Pytanie
Dlaczego To Stwierdzenie Jest Fałszywe?zad 21/matura Maj 2017Jeśli Do Płazów Zaliczymy Zarówno Gatunki Współczesne Jak I Najstarsze Kręgowce Lądowe A Także Wspó
Wypisz Elementy Zbioru Opisanego W Następujący Sposób: Zbiór Liczb Mający Postać Kpi-pi², Gdzie K={0, Pi, 2pi,3pi,...}
Kolejne Zadanko: Dokończ Wyrazy Dotyczące Przyczyn Wybuchu Powstania Styczniowego :) - Dążenie Do N _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ - Tłumienie M _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Kolejne Zadanko Dla Znudzonych.W Tym Zadanku Proszę O Dokładne Obliczenie Pewnych Działań :) Powodzonka! a) (0,7+0,65*[tex]\frac{1}{5}[/tex]):10 b) (5-[tex]3\fr
Matematyka Liczby Rzeczywiste Poziom Rozszerzony
Kolejne Zadanko Dla Znudzonych.W Tym Zadanku Proszę O Dokładne Obliczenie Pewnych Działań :) Powodzonka! a) (0,7+0,65*[tex]\frac{1}{5}[/tex]):10 b) (5-[tex]3\fr
Zad1 Wyznacz Wzór Funkcji Linowej Której Wykres Jest Prostopadły Do Wykresu Funkcji Y=1/3x-1 I Przechodzi Przez Punkt A(1,1) zad 2 O Funkcji Linowej F Wiadomo
Conditionals - Advanced
Dlaczego To Stwierdzenie Jest Fałszywe?zad 21/matura Maj 2017Jeśli Do Płazów Zaliczymy Zarówno Gatunki Współczesne Jak I Najstarsze Kręgowce Lądowe A Także Wspó
Sprawdź Prawdziwość Podanych Równości: (Zadanie W Załączniku)