skoro 1kg kosztuje 13,95 ile będzie kosztować 0,4kg?

Odpowiedź :

Odpowiedź:

0,4 kg będzie kosztowało 5,58

Odpowiedź:

13,95×0,4 = 5,58

Odp. 0,4kg będzie kosztować 5,58 zł