Odpowiedź :
800 zł - 30% = 560 zł
560 zł + 30% = 728 zł
Odp. Cena tego roweru wynosi teraz 728 zł
Odpowiedź:
odp=728zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
80% z 800zł=240zł więc
800zł-240zł=560zł
teraz musimy dodać 30% z 560zł czyli 168zł
560zł+168zł=728zł
800 zł - 30% = 560 zł
560 zł + 30% = 728 zł
Odp. Cena tego roweru wynosi teraz 728 zł
Odpowiedź:
odp=728zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
80% z 800zł=240zł więc
800zł-240zł=560zł
teraz musimy dodać 30% z 560zł czyli 168zł
560zł+168zł=728zł