Pls jak najszybciej za 20 pkt myślę że starczy
![Pls Jak Najszybciej Za 20 Pkt Myślę Że Starczy class=](https://pl-static.z-dn.net/files/d31/2693c63e93bab175bb25e80667943f23.jpg)
Odpowiedź:
Zadanie 1
1250 + 723 + 1235 = 3208 km
Odp. Tyle wynosiła trasa rajdu.
Zadanie 2
9 * 1175 = 10575 zł - za tyle kupił odtwarzacze
10575 zł + 1485 zł = 12060 zł
12060 zł : 9 = 1340 zł
Odp. Tyle kosztował jeden odtwarzacz w sklepie.
Zadanie 3
25g * 8 = 200g
452g - 200g = 252g
Odp. Duże pudełko ważyło 252 gramy.
Liczę na naj