Pls jak najszybciej za 20 pkt myślę że starczy

Pls Jak Najszybciej Za 20 Pkt Myślę Że Starczy class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Zadanie 1

1250 + 723 + 1235 = 3208 km

Odp. Tyle wynosiła trasa rajdu.

Zadanie 2

9 * 1175 = 10575 zł - za tyle kupił odtwarzacze

10575 zł + 1485 zł = 12060 zł

12060 zł : 9 = 1340 zł

Odp. Tyle kosztował jeden odtwarzacz w sklepie.

Zadanie 3

25g * 8 = 200g

452g - 200g = 252g

Odp. Duże pudełko ważyło 252 gramy.

Liczę na naj