Śliwki kosztują 7 zł za 1 kilogram.Zosia kupiła 3,5kg śliwek. więc zapłaciła za nie A)10,50 B)14 C)21 D)24,50 zad 2 Klaudia znalazła starą ksiązke kuckarską w ktorej wszystkie miarki sa [podane za pomoca ulamkow zwyklych wedlug przepisu do upieczernia placka kakaowego potrzeba 6/20 kg margaryny Klaudia chce upiec dwa takie ciasta ile kilogramow margaryny musi przygotowac? wynik zapisz w postaci ulamka dziesietnego zapisz obliczenia i sformuluj odpowiedz