Rodzina Kuby była na wycieczce w Wadowicach. Tata zaprosił całą rodzinę do cukierni na ulubione ciastka Jana Pawła II. Jedna papieska kremówka kosztuje tu 6 zł. Tata kupit kremówki dla całej rodziny i zapłacił 36 zł. Z ilu osób składa się rodzina Kuby?

Krótki zapis treści zadania: •
cena jednej kremówki -
cena kremówek, które kupit tata -
liczba osób w rodzinie Kuby.-​