Odpowiedź :
Odpowiedź:
20zł/kg*0,2kg=4zł.
.....................................
Odpowiedź:
1kg -------kosztuje--------20zł
0,2kg------kosztuje--------x
x = 0,2kg * 20zł : 1kg = 4zł
Odp. Należność: 4zł
Odpowiedź:
20zł/kg*0,2kg=4zł.
.....................................
Odpowiedź:
1kg -------kosztuje--------20zł
0,2kg------kosztuje--------x
x = 0,2kg * 20zł : 1kg = 4zł
Odp. Należność: 4zł