Odpowiedź:
18,20 zł * 0,15 kg = 2,73 zł ----- tyle kosztują wafle
19,20 zł * 0,12 kg = 2,304 zł ---- tyle kosztują rodzynki
21,80 zł * 0,45 kg = 9,81 zł ----- tyle kosztują pierniczki
2,73 zł + 2,30 zł + 9,81 zł = 14,84 zł ------- tyle kosztują zakupy
20 zł - 14,84 zł = 5,16 zł ----- tyle otrzymam reszty z banknotu dwudziesto złotowego