wynajęcie sali gimnastycznej na godzinę w tygodniu kosztuje 80zł za salę i 6zł za każda osobę, natomiast wynajęcie sali gimnastycznej na godzinę w weekend kosztuje 40zł i 8zł za każdą osobę. Napisz wzory funkcji opisujące koszty wynajęcia sali w zależności od liczy osób. oblicz dla jakiej liczby osób koszty te będą równe? Naszkicuj wykresy przedstawiające koszty wynajęcia sali w tygodniu i w weekendy.