Ania kupiła 0,3 kg sera którego 1 kg kosztuje 20,50 zł Ile zapłaciła Pls potrzebuje teraz​

Ania Kupiła 03 Kg Sera Którego 1 Kg Kosztuje 2050 Zł Ile Zapłaciła Pls Potrzebuje Teraz class=