Auto wyjechało z wrocławia o 7:45, a z Zawieszką o 8:05. O której się miną, jesli pierwszy jechał z v = 80km/h, a drugi z v = 90 km/h, odleglosc mieżdu miastami s = 250 km/h?​

Odpowiedź :

Odpowiedź:

s=80km

t=3h

v=80km/3h = 80km/h

s=90km

t=1,5h

v=90h/3/2h=90km x2/3h = 60km/h

wynik to 5400km/h

Wyjaśnienie: tylko tyle wiem sorry