daję naj, z góry dziękuję ​

Daję Naj Z Góry Dziękuję class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Najtańsza opcja:

4 x 4zł +(3 x 0,85zł)= 16zł + 2,55zł = 18,55zł

Kupując 23 ołówki po 0,85zł zapłaci:

23 x 0,85zł = 19,55zł

Jeśli Ala skorzysta z tańszej opcji zapłaci za 23 ołówki o 1zł mniej.

19,55zł-18,55zł = 1zł

Ala za tańszą wersję zapłaci 19,55zł.

Za droższą wersje ale zapłaci 23zł