Proszę o pomoc w tych zadaniach pliss

Odpowiedź:
Zad. 8 7,35 zł - 1,30 zł = 6,05 zł
10 zł - 7,35 zł = 2,65 zł. Odp. Mleko kosztowało 6,05 zł, Lena dostała 2,65 zł reszty.
Szczegółowe wyjaśnienie: