Mello87viz
Mello87viz
Matematyka
Rozwiązane
należność zł ?
masa 2,2 kg
cena za 1 kg 6 zł
Odpowiedź :
Parasparasviz
Parasparasviz
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
masa 2,2 kg
cena za 1 kg 6 zł
należność 2,2*6=13,20 zł
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 23+ )
Viz Inne Pytanie
Do 80g Solanki O Stężeniu 5% Dolano 20g Wody. Oblicz Stężenie Otrzymanego Roztworu.
Po Roku Stan Lokaty Zwiększył Się Z 3500zł Do 3710 Zł. Ile Wynosiło Oprocentowanie Tej Lokaty ?
Popraw Zdania Używając Czasu Present Simple I Present Continous: 1. What/you/do? (job,occupation) 2.what/you/do/at Work(or School)/at The Moment? 3.how Often/yo
Proszeżeby To Było Dobrze Zrobione Jest To Pilne zad.1 Uzupełnij Tekst, Wstawiając Brakujące Przysłówki I Przymiotniki.Nastepnie Wykonaj Polecenia. niewielki,gó
Napisz Dzieje Milosci Zbyszka I Danusi (chodzi O Krzyzakow). Napisz To W Formie Planu. Prosze Pilne
Co Oznacza Określenie "autonomia Organellum"?
Pole Prostokąta Oznacz Przez Y, A Jego Długość I Szerokość Przez A I B. Czy Wielkości Y, A I B Są Wprost Proporcjonalne? Odpowiedź Uzasadnij.
Dlaczego Młodzi Ludzie Sięgają Po Narkotyki? Czy Palenie Papierosów Może Świadczyć O Dorosłości?
Oblicz Wartość Siły, Którą Ziemia Przyciąga Torebkę Cukru O Masie 1 Kg.
PYTANIA DO TEKSTU BIBLIA TYSIACLECA<STWORZENIE LUDZI> 1. Co Zaszlo W Ogrodzie Eden? Stresc Biblijne Dzieje Pierwszych Ludzi. 2. Dlaczego Po Zjedzeniu Zaka